این مطلب ۳۰۱ بار خوانده شده
عزام ۶۰۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب از ۱۵ بهمن ماه

عزام ۶۰۰۰ دانشجو به مناطق عملیاتی جنوب از ۱۵ بهمن ماه

مسئول سازمان اردویی ،راهیان نور وگردشگری سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران ازاعزام ۶۰۰۰نفر ازدانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور از ۱۵ بهمن ماه خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اردویی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران هدایت الله عابد درگفتگو با خبرنگار کوله بارگفت: اعزام ۶۰۰۰دانشجواستان تهران در قالب ۳۰ کاروان بصورت روزانه از ۱۵بهمن ماه آغاز و تا ۲۰اسفند ماه ادامه خواهد داشت .

وی ادامه داد: این دانشجویان در مدت سه روز از بیشتر یادمان ها و زیارتگاه ها در مناطق جنگی آبادان ،خرمشهر،اهواز، هویزه بازدید خواهند کرد.

این مسئول اظهار داشت: از آنجا که دانشجویان آینده سازان کشور هستنددر واقع راهیان نور یکی از راه هایی هست که دانشجویان را  نسبت به مسائل اسلام آشنا تر ساخته به همین دلیل راهیان نور دانشجویی تاثیر بیشتری خواهد داشت.

مسئول اردویی سپاه سیدالشهداگفت: راهیان نور یکی از تأثیرگذارترین برنامه فرهنگی است که هرسال بسیاری از دانشجویان را به سوی مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس سوق می دهد.

عابد تصریح کرد: حضور در مکان هایی که شهدا در آنجا زندگی کرده و به شهادت رسیده اند، سبب دگرگونی حالات روحی انسانی می شود.

وی در پایان متذکر شد: موفقیت جمهوری اسلامی ایران در جنگ ۸ ساله اگر با تمام ابعادش برای جوانان و دانشجویان بازگو شود روحیه خودباوری را در آنان زنده خواهد کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.